Fotogalerie


Skladovací hala + Administrativní objekt Popůvky - dokončeno 1
Rozšíření firmy o skladovací halu
 


RD Česká u Brna - dokončeno Montáž bednění + vázání výtuže + lití betonu
Pohledová stěna - architektonický prvek + praktické oddělení od cesty. Stěna je umístěna v rohu pozemku, tvoří kout pro vybudování pergoly a posezení.
 


Rekonstrukce silážního žlabu Nížkovice - dokončeno Leštění betonu.
Silážní žlab je cca 98m dlouhý, 26m široký a cca 7m vysoký. Naše firma dodává včetně projektové dokumentace, stavba je zhotovena metodou "bílé vany", Vodostavební beton + těsnící a dilatační prvky firmy Sika. Stavba je rozdělena na 4 dilatační celky. Podlaha leštěný beton. Objem zakázky je cca 2500m3 betonu + 140t oceli.
 


Přestavba kavárny na pizzerii - Brno Purkyňova ulice - dokončeno přestavba kavárny na pizzerii
Přestavba kavárny na pizzerii - Ulice Purkyňova Brno. Pizza Forty´s Zakázka je specifická svými vysokými nároky na rychlost provedení prací. Požadavek zahájení provozu do dvou týdnů od převzetí prostor.
 


Výměníková stanice Brno jih a centrum - dokončeno betonáž patek
Ve spolupráci s firmou Rekstan s.r.o. jsme provedli železobetonové konstrukce pro teplárenské techologie. Rekonstrukce objektu z roku 1951. Jedná se o vybourání stávající podlahy a základů + nahrazení novými = 140ks patek, 37 spádových rovin drátkobetonu, výstaba odvodňovacího kanálu. Stavba je obtížná, stísněným prostorem a krátkým termínem zhotovení. Finální povrch tvoří protiskluzový epoxidový nátěr.
 


Skladovací hala na obilí - dokončeno průběh stavby
Předmětem stavby je sklad obilovin. Vodotěsnost řešena technologií "bílé stavby" pomocí vodostavebních betonů a těsnících /dilatačních pásů.
 


Energokanál II a III - dokončeno etapa II a III
Další etapy přeložky teplovodního kanálu při ulici Rybářská
 


RD Lednice - ve výstavbě Pohledový strop a plovoucí podlahy
Kompletní rekonstrukce rodinného domu za plného provozu. Rozsah prací: 1)stávající část - bourací práce + výstavba nových příček, podlah, rozvodů + kompletní zaříení obklady atd 2) přístavba + nástavba - nová část včetně superpohledových ŽB konstrukcí, střechy a nových obytných místností
 


Propustek v Rohatci - dokončeno Dokončené stěny a osazené prefabrikáty
Zahájení prací, přípravou podkladů, projekce bednění. betonáž podkladních betonů, patek, osazení prefabrikátů, betonáž stěn izolace atd
 


Silážní žlab - Peršíkov - dokončeno schema
Připravujeme výstavbu silážního žlabu - cca 1tis m2 stěnového bednění
 

| 1 2 3 | Celkem 25 galerií | zobrazeno 11 - 20 |© 2012 JaTo stav s.r.o. - webtvorba@centrum.cz